Beach Hair Salon Makeover

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 20.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Özellikle kızların büyük ilgisini çekecek bu bakım oyununu siz de mutlaka indirin ve deneyin.

Çocukların oyun oynarken gelişimini tamamladığı büyük bir gerçek. Çocuklar oyun yolu ile pek çok bilgiyi kolay bir şekilde öğrenebilir. Öğrenilen bilgiler çok daha kalıcı olur,unutulmaz. Bu durum göz önüne alındığında bu oyun çocukların artık çok daha bilgili ve bilinçli olmasını sağlayacak. Çocukların eğlenceli vakit geçireceği bu yaratıcı oyundan sıkılmak da mümkün değil. Çünkü bu oyunun size sunduğu fırsatlar gerçekten harika. 

Kız çocuklarının en büyük merakı olan giyinme, süslenme, makyaj yapma bu oyunda tamamen serbest. Çünkü bu oyun onların kendini çok daha rahat hissetmesi ve duygusal yönden rahatlamasını sağlamak için üretilmiştir. Bu oyunda kızlar plajda bir bayanın nasıl giyinmesi hakkında yardımcı olacak. Çocukların kendi tarzlarını ortaya koyma fırsatını sunan bu oyunda birbirinden farklı seçenekler de çocuklara yardımcı olacaktır. 

Mükemmel fırsatlar sunan bu yaratıcı oyuna siz neden sahip olmuyorsunuz?. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. İndir butonuna basarak bu güzel oyunu hemen indirebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kolaylıkla oynayabileceğiniz bu oyun ile siz de çocukların hem gelişmesine hem de eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olun. Hemen bu mükemmel özellikleri olan oyunu indirin ve deneyin, asla pişman olmayacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Beach Hair Salon Makeover indir